Fancy 20% off your shop?* Use code FortressceShop at checkout. Shop now >

DNA Your Supps™ to innowacyjny projekt specjalistów firmy Nutrifarm® będący rezultatem doświadczeń i wiedzy zebranych w ciągu wieloletniej działalności marki na rynkach całej Europy. W naszej ofercie znajdziecie odżywki i suplementy stanowiące uzupełnienie codziennej diety każdego sportowca. Jeśli trening siłowy, fitness, crossfit, bieganie lub jazda na rowerze są częścią Twojego życia, nasze produkty są właśnie dla Ciebie!


Ideą DNA Your Supps™ jest dostarczenie Wam najwyższej jakości, całkowicie bezpiecznego produktu z zachowaniem prostej, przystępnej formy i korzystnej ceny.

Dzięki wykorzystaniu najnowocześniejszego zaplecza R&D przedstawiamy produkty będące idealną odpowiedzią na Twoje potrzeby - bez skomplikowanych, niezrozumiałych składów, wybujałych smaków i zawiłych form które zawsze mają odzwierciedlenie w cenie produktu.

Proponujemy Ci uczciwy układ - bezpieczny i skuteczny produkt w bardzo dobrej cenie! Czy nie tego właśnie szukałeś?

  
Projektujemy i wytwarzamy w Polsce! W przeciwieństwie do wielu innych marek obecnych w naszym kraju nie ograniczamy się tylko do konfekcjonowania i dystrybucji produktu.

Stawiamy na badania, rozwój, naukę i innowacyjność - MÓWIMY NIE zakupom gotowych, przeciętnych rozwiązań!


Wybierając produkty DNA Your Supps™ możesz być pewien:

- świetnej relacji ceny do jakości produktu

- składu pozbawionego substancji uznanych za doping przez WADA (World Anti-Doping Agency)

- najwyższej jakości produktu, wyprodukowanego w standardzie farmaceutycznym

- bezwzględnej zgodności składu deklarowanego na opakowaniu z faktycznym składem produktu

- produktu stworzonego i wyprodukowanego w Polsce

Dzięki całkowitej kontroli nad procesem produkcji bierzemy pełną odpowiedzialność za każdy produkt marki DNA Your Supps™!

DNA – YOUR SUPPS™!